Servis

Kalendář

Akce a události

Akce

BEZKONKURENČNĚ NEJVÝHODNĚJŠÍ FINANCOVÁNÍ

Odklad splátek jistiny až o 12 měsíců na kompletní produktovou řadu CLAAS a Väderstad

Akce

CLAAS NEXOS. Mimořádná cenová nabídka

Více než 150 prodaných kusů v ČR.

Událost

Jsme připraveni. Pracovní doba skladu ND pro sezónu 2020

Den a noc - služba dodávek náhradních dílů je k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Rychlost je způsob života u společnosti CLAAS, a to i během sklizně, díky inteligentním koncepcím, moderním technologiím a specializovanému personálu.
Cokoli bude potřeba. CLAAS Náhradní díly.

Akce

Akční nabídka náhradních dílů Väderstad

Vítejte u nového vydání Parts News, ve kterém Vám přínášíme přehled o dění a novinkách v oblasti náhradních dílů a příslušenství Väderstad. 

Akce

CORIO 875 FC Conspeed za AKČNÍ CENU 59.000 EUR

Adaptéry CORIO CONSPEED mají se 17° nejplošší pracovní úhel na trhu. To redukuje ztrátu palic, zejména ztrát z důvodu „odskočení palic“. U polehlé kukuřice přispívá tento plochý úhel ve spojení s optimálním tvarem krytu k práci bez ucpávání.

Událost

TechAgro 2020 přesunuto na příští rok

Nový termín největší středoevropské výstavy zeměděské techniky má nový termín 11. – 15. dubna 2021            

Akce

AQUA NON STOP COMFORT za AKČNÍ CENU 356 490 Kč

Se zařízením AQUA NON STOP COMFORT získáte více času pro důležitější věci. Plně automatické zařízení brousí Vaše nože zcela automaticky a Vy se tak můžete během procesu broušení věnovat jiné práci. Jedním vložením tak můžete například nabrousit celou soupravu nožů Vašeho lisu na balíky CLAAS QUADRANT FC (až 51 nožů). Plně automatické zařízení AQUA NON STOP COMFORT je určeno pro téměř všechny výrobce lisů a senážních vozů.

 

Akce

CLAAS Service & Parts. Aby vše běželo tak, jak má.

Můžete se na to spolehnout - když nás potřebujete, jsme tu pro Vás. Kdekoliv. Rychle. Spolehlivě. Po celých 24 hodin denně. S přesným řešením, které váš stroj pro provoz vyžaduje. Aby vše běželo tak, jak má.

Vytvořeno v X Production s.r.o.