Servis

CLAAS CONNECT

Kalendář

Kontaktní síť

Partneři CLAAS a Väderstad ve vaší blízkosti vám nabízí v té nejkratší možné době řešení: pro sklizeň, pro váš podnik. Aby vše běželo tak, jak má.

Náhradní díly HOT LINE

  • Důležitý kontakt
  • Prodejce
Centrala - AGRALL zemědělská technika a.s.

Centrála - AGRALL zemědělská technika a.s.

Official importer CLAAS and Väderstad in CZ & SK


Vedení firmy

Ing. Josef Trávníček                                

Předseda představenstva

Ing. Rudolf Kvapil                                   

Místopředseda představenstva

 

Ústředna

Radmila Martinků

Bantice 79, 671 61 Prosiměřice

Telefon +420 515 200 800
Fax prodej a servis +420 515 200 850
Fax sklad náhradních dílů +420 515 200 853

Prodejní podpora

Ing. Martin Hladůvka
hladuvka@agrall.cz


515 200 806
721 119 649


Obchodní ředitel
 


Ing. Richard Pavka
pavka@agrall.cz


515 200 828
602 369 815


Produktový manažer
CLAAS sklízecí mlátičky, řezačky


Ing. Václav Němec

vaclav.nemec@agrall.cz


515 200 830
607 013 094


Produktový manažer
CLAAS traktory


Ladislav Sattler

sattler@agrall.cz


515 200 805
606 712 770


Produktový manažer
CLAAS stroje na sklizeň píce a lisy, nakladače


Ing. Martin Jambor

jambor@agrall.cz


602 354 412
 

Produktový manažer
Väderstad stroje na zpracování půdy a setí


Ing. Milan Matula

matula@agrall.cz


515 200 816
725 118 898

Marketingový manažer

 

 

Rostislav Mrhal
mrhal@agrall.cz

 

515 200 807
604 784 348

 

Asistent prodeje - specialista sklízecí mlátičky, řezačky
 


Ing. Michal Svoboda
michal.svoboda@agrall.cz


515 200 834
607 013 095


Asistent prodeje - traktory


Ing. Pavel Kopr

kopr@agrall.cz


727 964 215


Asistent prodeje - sklizeň píce, lisy, nakladače


Tomáš Entler

entler@agrall.cz


515 200 831
605 232 513


Asistent prodeje - traktory


Tomáš Kvapil Jr.

podporaprodeje@agrall.cz


735 770 402
 

Asistent prodeje - Väderstad


Jana Šrámková

sramkova@agrall.cz


515 200 826
739 023 332

Asistentka marketingu


Jiří Kuchař

kuchar@agrall.cz


725 859 031

IT specialista

 

 

Servisní podpora


Ing. Tomáš Kvapil

kvapil@agrall.cz

515 200 804
 

Technický ředitel
Vedoucí servisu


Ing. Michael Němec

nemec@agrall.cz

515 200 824
 

Servisní manažer 


Ing. Zdeněk Vybíral

vybiral@agrall.cz 

515 200 821
 

Technická podpora traktory
 


Pavel Dvořák
zaruky@agrall.cz

515 200 808

Záruky


Bc. Ondřej Vozdecký
vozdecky@agrall.cz

739 205 636

Technická podpora navigace

Rostislav Mrhal
mrhal@agrall.cz

515 200 807
604 784 348

 

Technická podpora pro seřízení a obsluhu (mlátičky, řezačky)
školení obsluhy


Ing. Michal Svoboda
michal.svoboda@agrall.cz

515 200 834
607 013 095


Technická podpora pro seřízení a obsluhu (traktory)
školení obsluhy


Ing. Pavel Kopr

kopr@agrall.cz

727 964 215


Technická podpora pro seřízení a obsluhu
(pícniny, lisy, nakladače)
školení obsluhy


Tomáš Entler

entler@agrall.cz


515 200 831
605 232 513


Technická podpora pro seřízení a obsluhu (traktory)
školení obsluhy

Tomáš Kvapil Jr.
podporaprodeje@agrall.cz

735 770 402
 

Technická podpora pro seřízení a obsluhu (Väderstad)
školení obsluhy


 

Filip Malík
malik@agrall.cz

737 162 988

Technická podpora

 

 

Jakub Horký
horky@agrall.cz

605 497 799

Technická podpora

 

Sklad náhradních dílů

Ivo Tesař
i.tesar@agrall.cz


515 200 813
606 712 771

vedoucí skladu náhradních dílů


Milan Nádaský

nadasky@agrall.cz


515 200 815
607 518 893

 


Josef Zimek

zimek@agrall.cz


515 200 819
606 160 034

 


Jaroslav Kurtin

kurtin@agrall.cz


515 200 823
728 358 892

 


David Petrucha

petrucha@agrall.cz


720 034 102
 

 
Zemědělské služby

Ing. Zdeněk Jíra

Poděbaby 188, 580 01 Havlíčkův Brod

+ 420 724 806 799

Servisní síť

AGRALL zemědělská technika a.s. – Centrála Bantice
Hlavní servisní manažer: Vít Břinek
Tel.: 607 026 108
E-mail: brinek@agrall.cz

 

AGRALL zemědělská technika a.s. – středisko Raná
Hlavní servisní manažer: Petr Kotěšovský
Tel.: 602 660 513
E-mail: servis.rana@agrall.cz

 

AGRALL zemědělská technika a.s. – středisko Sedlčany
Hlavní servisní manažer: Ing. Jakub Tkadlec
Tel.: 735 790 969
E-mail: tkadlec@agrall.cz

 

AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Vysočina
Hlavní servisní manažer: Ing. Libor Blažek
Tel.: 724 332 404
E-mail: blazek@agrall.cz

 

AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Morava
Hlavní servisní manažer: Ladislav Machalec
Tel.: 603 254 801
E-mail: ladislav.machalec@agrall.cz  

 

AGRI-TECH s.r.o.
Hlavní servisní manažer: Roman Divácký
Tel.: 727 819 039
E-mail: divacky@agri-tech.cz

 

KLAS - BOHEMIA a.s.
Hlavní servisní manažer: 
Zdeněk Pták
Tel.:  602 105 436
E-mail:   ptak@klas-bohemia.cz

 

1. Slezská strojní, a.s.
Hlavní servisní manažer: Milan Binar
Tel.: 724 469 538
E-mail: binar@slezskastrojni.cz

 

KLAS Nekoř a.s.
HLavní servnisní manažer: Milan Motyčka, DiS.
Tel.: 724 211 205
E-mail: servis@klas-nekor.cz

 

U+M Servis s.r.o.
Hlavní servisní manažer: František Petrásek
Tel.: 724 702 914
E-mail: f.petrasek@um­trebon.cz

 

AGROSERVIS JaS s.r.o.
Hlavní servisní manažer: Ing. Petr Jebavý
Tel.: 725 958 847
E-mail: petr.jebavy@agroservisjas.cz

 

 

Mapa prodejců
Jihomoravský AGRALL zemědělská technika a.s. - Centrála

Výhradní dovozce strojů CLAAS a VÄDERSTAD

Bantice 79, 671 61 Prosiměřice
Fax: +420 515 200 850

Ústecký kraj AGRALL zemědělská technika a.s. - Středisko Raná

Raná 145, 439 24 Raná, okres Louny

Sklad náhradních dílů:
Tel.: 606 092 369
Tel.: 720 987 347
E-mail: sklad.rana@agrall.cz

 

Hlavní servisní manažer: Petr Kotěšovský
Tel.: 602 660 513
E-mail: servis.rana@agrall.cz

Prodej Strojů:
Tel.: 602 660 476
E-mail: svoboda@agrall.cz


DŮLEŽITÉ KONTAKTY NA OBLASTNÍ PRODEJCE

AGRALL zemědělská technika a.s. - Středisko Raná
Středočeský kraj AGRALL zemědělská technika a.s. - Středisko Sedlčany
Vysočina AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Vysočina
Zlínský kraj AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Morava
Jihomoravský kraj AGRI-TECH s.r.o.
Plzeňský kraj KLAS - BOHEMIA a.s.
Moravskoslezský kraj 1. Slezská strojní, a.s.

K Rybníčkům 341, 747 81 Otice

info@slezskastrojni.cz

1. Slezská strojní, a.s.
Královogradecký kraj KLAS Nekoř a.s.
Jihočeský kraj U+M Servis s.r.o.

Pražská 884, 379 01 Třeboň

U+M Servis s.r.o.
Středočeský kraj AGROSERVIS JaS s.r.o.

Kontaktujte nás

Vytvořeno v X Production s.r.o.

This website uses cookies

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.

Allow all
Customize

Cookie customization