Servis

CLAAS CONNECT

Kalendář

AQUA NON STOP COMFORT za AKČNÍ CENU 356 490 Kč

Se zařízením AQUA NON STOP COMFORT získáte více času pro důležitější věci. Plně automatické zařízení brousí Vaše nože zcela automaticky a Vy se tak můžete během procesu broušení věnovat jiné práci. Jedním vložením tak můžete například nabrousit celou soupravu nožů Vašeho lisu na balíky CLAAS QUADRANT FC (až 51 nožů). Plně automatické zařízení AQUA NON STOP COMFORT je určeno pro téměř všechny výrobce lisů a senážních vozů.

 

Přesné broušení kontur nože bezmála všech výrobců nožů zajišťuje více než 70 šablon, které umožňují také broušení nožů s rovným ostřím.

 

Váš potenciál úspory


Vaše výhody

 

Cena 356 490 Kč (bez DPH)

AQUA NON STOP COMFORT

Se zařízením AQUA NON STOP COMFORT je možné brousit nože téměř všech výrobců. Přizpůsobení danému typu nože tohoto plně automatizovaného zařízení lze provést ve velmi krátké době bez použití nářadí. Nože se vkládají do přesně dané přihrádky - "špatné" vložení nožů je téměř nemožné. Šablony umožňují přesné broušení podél kontur nože. Díky tomu je tak zachována originální kontura nože a je tím také zvýšena životnost nože. Výsledkem je optimální kvalita řezu. Šablony je možné vyměnit bez použití nářadí za méně než jednu minutu. Počet šablon se neustále zvyšuje.

Ovládací terminál AQUA NON STOP COMFORT

Na ergonomicky uspořádaném ovládacím terminálu je možné intuitivně provést důležitá nastavení. Zde se zařízení zapíná a vypíná a volí se také počet brusných cyklů. Tlak broušení je možné přizpůsobit otočným tlačítkem podmínkám a zobrazit přes tlakoměr. Kromě toho jsou k dispozici také funkce diagnostiky pro servisní techniky.

Hightech AQUA NON STOP COMFORT

Řízení plně automatického zařízení probíhá prostřednictvím tlaku vzduchu. Ovládání zvedacího stolu a brousícího motoru probíhá pneumaticky. Pro řízení průběhu broušení a bezpečnost obsluhy jsou k dispozici různé senzory a tlakové spínače. Veškeré procesy a postupy jsou kontrolovány a díky senzorům je lze poskytnout pro diagnostické účely.

Nože jsou automaticky odkládány. Bezpečnostní spínač slouží pro bezpečné odebrání ostrých nožů. Odkládání nožů nabízí dostatek místa pro celou sadu nožů.

V zásuvce je shromažďován odpad po broušení. Dvojitá zásuvka zajišťuje spolehlivou separaci hoblin, čímž je zajištěno čisté prostředí bez prachu z broušení. Zásuvku na hobliny je možné kdykoliv vyprázdnit.

 

Obsluha AQUA NON STOP COMFORT
Vytvořeno v X Production s.r.o.