class vaderstad

O nás

AGRALL zemědělská technika a.s. se sídlem v Banticích u Znojma je výhradním dovozcem zemědělské techniky dvou významných světových výrobců, firem CLAAS a VÄDERSTAD.

 

HISTORIE

1991

AGRALL s.r.o., hlavní činností je prodej zemědělské techniky, servis a poradenství na okresech Znojmo, Třebíč, Jihlava, Pelhřimov a Havlíčkův Brod.

1997

Změna právní formy na akciovou společnost AGRALL zemědělská technika, která stále pokračuje jako regionální prodejce zemědělské techniky. Provádí první investice do vlastních prostor.

1999

Firma se stává výhradním dovozcem strojů firem CLAAS a VÄDERSTAD a nadále zůstává také regionálním prodejcem.

2000

Stavba centrálního skladu náhradních dílů v areálu firmy.

2003

Firma zakládá dceřinou společnost AGRALL Havlíčkův Brod s.r.o., která přebírá funkci regionálního prodejce zemědělské techniky, a sama se tímto stává výhradně dovozcem.

2005

Otevření nového moderního administrativního, výstavního a školícího centra v areálu firmy.

2008

Investice do rozšíření a modernizace dosavadních servisních prostor.

Založení dceřiné společnosti AGRALL servis, a.s. za účelem provozování služeb v zemědělství (sklizeň sklízecí mlátičkou a řezačkou, lisování, precizní zemědělství).

2009

Firma se rozrůstá o novou dceřinou společnost AGRALL s.r.o., která od října přebírá výhradní právo dovozu strojů CLAAS na Slovensko.

2010

Od února AGRALL získává právo dovozu a prodeje strojů VÄDERSTAD na Slovensko.

2013

Areál firmy AGRALL ze rozšířil o nový sklad náhradních dílů.

2014

Sloučením dceřiných společností AGRALL Havlíčkův Brod s.r.o. a MORAVIAN-KLAS, spol. s.r.o. vzniká nová společnost AGRALL s.r.o.
Vznik Centra použité zemědělské techniky AGRI-TECH s.r.o.

2016

25 let na trhu