class vaderstad

Nová generace sklízecích mlátiček CLAAS LEXION

03. 09. 2019

 

EXKLUZIVNĚ PREMIÉRA SKLÍZECÍCH MLÁTIČEK CLAAS LEXION NOVÉ GENERACE NA DNI ZEMĚDĚLCE V KÁMENI

 

KDY: 11.-12. září 2019 Letiště Kámen u Pelhřimova

 

Sklízecí mlátičky CLAAS | LEXION 8000-5000

Revoluce začíná vizí, kterou nosíme v srdci. To nás přivádí k tomu, abychom věci přehodnotili. To se stává motorem inovace. Stejně jako nový LEXION, který jsme promysleli od základů a ušili vám na míru: Inteligentnější a efektivnější jako kdykoliv předtím zavádí nové standardy mezi sklízecími mlátičkami. Jako pravá revoluce.


APS SYNFLOW WALKER

Aby byl člověk úspěšný, musí zůstat lačný a ne se hned spokojit s tím, co má. Na základě tohoto mota jsme vyvinuli mláticí ústrojí APS SYNFLOW WALKER, které otevírá novou třídu segmentu vytřásadlových strojů. To kombinuje urychlování toku materiálu přes APS s přídavnými separačním bubnem do mláticího bubnu. Tak dosáhnete jedinečné průchodnosti při zachování výborné kvality řezanky.

APS SYNFLOW HYBRID

Začátek revoluce je vždy založen na myšlence zásadně změnit stávající situaci. U nových mlátiček LEXION 8000/7000 je spousta změn: mláticí systém APS SYNFLOW HYBRID – vyvinutý rmou CLAAS v roce 1995 – prošel revolucí od základu. Kombinace mláticího ústrojí APS SYNFLOW a sekundární separace ROTO PLUS dělá z mláticího ústrojí APS SYNFLOW HYBRID průkopníka své třídy.

HLAVNÍ INOVACE: PLNĚ AUTONOMNÍ ŘÍZENÍ A NASTAVENÍ DÍKY SYSTÉMU CEMOS AUTOMATIC. OBJEM ZÁSOBNÍKU ZRNA 18 000 l. Výkon motoru 790 koní. Nový design exteriéru.

VÍCE INFORMACÍ NA WEBOVÉM SPECIÁLU TÉTO NOVINKY: https://lexion.claas.com