class vaderstad

GRAND AGRALL SHOW 2019 otevřela jarní sezónu ve velkém stylu.

08. 03. 2019

 

 

Ve dnech 28.2. a 1.3.2019 se v areálu firmy AGRALL v Banticích konaly dny otevřených dveří. Nabitý program novinek v emotivní show nabídl opravdu velkolepý zážitek. Hlavním bodem programu byla slavnostní česká premiéra nové pásové řezačky CLAAS JAGUAR 960 TERRA TRAC. Dále se premiérově představila sklízecí mlátička CLAAS TUCANO 440 a lis ROLLANT 540 RC v agregaci s traktorem CLAAS ARION 430. Součástí grand show byly také kolové nakladače CLAAS TORION 1914 a 535 a traktory nejvyšších výkonových tříd včetně CLAAS AXION 870, 930 a XERION 4000 TRAC VC. Premiéru si odbyl také secí stroj Väderstad Spirit 600C a Carrier 625XL.


Celý program doprovázela špičková magie světovyého iluzionisty, při které došlo také na zmizení osob.

 

Jedinečné světelné efekty a speciální stage z kinetického stropu daly strojům opravdu vyniknout jejich technické provedení. Více než 100 speciáních dálkově programovaných kinetických motorů vytvořily vždy pro prezentovanou soupravu 3D obrys a tím umocnily jeho jedinečnost. Další technickou novinkou byla speciální video projekce videomappingu na stroje CLAAS, kde jsme detailně představili APS thresing a hybrid systémy přímo promítané na stroji. Dále také proces lisování balíku v novém lisu ROLLANT 540 RC. Návštěvníci tedy mohli interaktivně sledovat jak v útrobách stroje fungují jedinečné technologie CLAAS.


Nedílnou součástí show byla také prezentace logistiky náhradních dílů, kde jsem prezentovali budoucnost doručování dílů přímo k zákazníkovi pomocí dronů. Po skončení show mohli návštěvníci v prostorách showroomu shlédnout technologie CLAAS SHREDLAGE® a VÄDERSTAD Seed Eye. O oblibě této akce svědčí i návštěvnost, která dosáhla více než 1150 návštěvníků.

Všem návštěvníkům děkujeme za účást a budeme se těšit na další společné akci.

OFICIÁLNÍ VIDEO Z AGRALL SHOW 2019 - OFFICIAL VIDEO FROM AGRALL SHOW 2019