class vaderstad

Sortiment CLAAS byl obohacen o fólii COATEX

26. 03. 2018


 

Hersewinkel, březen 2018. Se zavedením nového síťového a fóliového obalového systému v řadě ROLLANT 400 UNIWRAP nyní CLAAS nabízí fólii COATEX potřebnou pro nový balící proces.

 

Méně fólie, snadnější likvidace

Pracovní proces balení s novou fólií je úplně stejný jako pro balení sítí, rozdíl je pouze v obalovém materiálu. Ve chvíli, kdy balík dosáhne požadované velikosti v balicí komoře, je automaticky zabalen do max. osmi vrstev fólie COATEX. Na rozdíl od sítě přesahuje fólie šířku balíku o několik cm. Tím se ušetří několik vrstev obalového materiálu a přesto jsou okraje balíku chráněny. Nový systém také usnadňuje pozdější práci s oddělováním sítě a fólie při rozbalování balíku. To vše usnadňuje manipulaci a přispívá k efektivnějšímu odstranění obalového materiálu.

 

 

Lepší tvar balíku, lepší kvalita siláže

Praktické výhody fólie COATEX zahrnují velmi spolehlivý balící proces. Balíky jsou pevně zabaleny a udržují si tak lepší tvar, což je praktické pro přepravu i uskladnění. Díky rychlému zabalení a zamezení přístupu vzduchu, dochází k optimálnímu silážnímu procesu a tím vzniká vysoce kvalitní krmivo.

 

Správný produkt pro všechny lisy

Fólie COATEX firmy CLAAS je k dispozici v šířce 1400mm, aby mohly být dobře zabaleny i okraje. Podle modelu lisu a provozních podmínek (například balení sena v porovnání s vlhkou siláží) si zákazník může vybrat fólii o tloušťce 20 μm (1750m dlouhé) nebo 17 μm (2000m dlouhé).

 

CLAAS bude dále dodávat i osvědčený sortiment balicích fólií ROLLATEX a WRAPEX.

 

Vemte prosím na vědomí:

Toto je mezinárodní tisková zpráva. Sortiment výrobků a vybavení se může v některých zemích lišit. V případě pochybností se prosím obraťte na prodejce CLAAS nebo dovozce CLAAS ve vaší zemi.

 

O firmě CLAAS

Firma CLAAS (www.claas.com) byla založena v roce 1913 a je jedním z předních světových dodavatelů zemědělkého vybavení.  Společnost se sídlem ve vestfálském Harswinkelu je evropským lídrem  ve výrobě kombajnů. Na světovém trhu má CLAAS vedoucí postavení s další velkou skupinou produktů - samojízdnými sklízecími řezačkami. CLAAS je také jedním z předních světových dodavatelů traktorů, lisů a strojů na sklízení řezanky. Produktové portfolio CLAAS zahrnuje také nejmodernější zemědělské informační technologie. CLAAS zaměstnává více než 10.900 pracovníků na celém světě s obratem 3,7 bilionů EUR v roce 2017.

 

Archiv fotografií na webu claas.com

Navštivte náš online archiv, kde naleznete veškerou škálu fotografií. www.claas-group.com > Picture Archive