class vaderstad

Väderstad CrossCutter Disk je vítězem ocenění Stroj roku 2018

14. 12. 2017

 

Nový Väderstad CrossCutter Disk byl oceněn cenou Stroj roku 2018. Cena byla prezentována na zemědělském veletrhu Agritechnica v Hannoveru. CrossCutter Disc je oceněn jako Stroj roku 2018 v kategorii půdo zpracujících strojů. 

Ocenění Stroj roku 2018 bylo předáno porotou evropských zemědělských novinářů. Předseda společnosti Väderstad, Crister Stark, přebral ocenění na oficiálním ceremoniálu veletrhu Agritechnica.

''Ve Väderstadu jsme velice hrdí a rádi, že byl CrossCutter Disk oceněn jako Stroj roku 2018. Vybavování strojů Carrier diskem CrossCutter poskytuje velmi intenzivní mělké obdělávání půdy, což poskytuje agronomické výhody, říká Crister Stark, předseda představenstva firmy Väderstad.

 

Ultra mělká podmítka

Unikátní CrossCutter Disc je určen pro intenzivní ultra mělké zpracování půdy v hloubce 2-3 cm. Vzhledem ke tvaru disku a vysoké kvalitě švédské oceli, poskytuje CrossCutter Disc intenzivní kultivaci a promíchání ve velice mělké pracovní hloubce.

-CrossCutter Disk vyniká především v likvidaci strniště řepky olejné a krycích plodin, ale zároveň umožňuje kvalitní zapravení obilné slámy a přípravu seťového lůžka, říká Mattias Hovnert, ředitel prodeje a marketingu Väderstad a dodává:

-CrossCutter disk pracuje velmi intenzivně a především s nízkým tahovým výkonem, v mělké pracovní hloubce a rychlosti do 20km/h.

Väderstad CrossCutter Disk byl představen jako vítěz Stroj roku 2018 na oficiálním ceremoniálu na veletrhu Agritechnica 14. listopadu.