class vaderstad

Agritechnica 2017 - CLAAS informuje o novém teleskopickém nakladači SCORPION

16. 08. 2017

 

Harsewinkel, srpen 2017. Již více než 20 let se společnost CLAAS těší velkému úspěchu se svými kvalitními teleskopickými nakladači pro zemědělství a ty dnes dále distribuuje pod značkou „CLAAS SCORPION“ zemědělcům a poskytovatelům služeb do celého světa. Před dvěma lety se společnost CLAAS rozhodla v této obchodní oblasti do budoucna spolupracovat s partnerem Liebherr. U příležitosti veletrhu Agritechnica představí CLAAS zcela novou výrobní řadu SCORPION vyvinutou společně se společností Liebherr, technologickým vůdcem v oblasti profesionálního zpracování materiálu. Nový SCORPION, vyrobený firmou Liebherr, prochází v současné době testováním v praxi a od ledna roku 2018 bude k dispozici s rozšířenou nabídkou modelů.  

 

CLAAS poskytuje společně se svými obchodními partnery CLAAS pro všechny modely CLAAS SCORPION na trhu vždy spolehlivý servis a zásobování náhradními díly. 


Firma Kramer-Werke GmbH vyrábí pro společnost CLAAS teleskopické nakladače pro zemědělství od roku 2005 a bude je vyrábět do konce roku 2017. Tyto nakladače jsou společností CLAAS prodávány pod značkou „CLAAS SCORPION“. Před dvěma lety se CLAAS a společnost Kramer-Werke dohodly společně ukončit do konce tohoto roku své partnerství v oblasti vývoje a výroby teleskopických nakladačů.