class vaderstad

TECHAGRO 2016. Technologie CLAAS udávají směr.

11. 04. 2016

 

Letošní ročník veletrhu
TECHAGRO, který probíhal od 3. do 7. dubna 2016, je úspěšně za námi a jeho brány překročilo více než 110 tisíc návštěvníků. Firma AGRALL připravila v pavilonu F 015 pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti skutečně pestrou a svěží expozici.

Návštěvníkům byly prostřednictvím traktorové aleje představeny traktory všech výkonnostních tříd, které v rámci kampaně Skutečně kvalitní práce doplňovaly panely se zajímavými příběhy a zkušenostmi zákazníků z celého světa s traktory CLAAS. Kromě traktorů se v expozici blýskly také stroje na sklizeň píce a lisy na balíky, mezi kterými nechyběl ani nový lis QUADRANT 5200. Velkou pozornost budila sklízecí mlátička LEXION 750 s lištou VARIO 770, která díky hydraulice předvedla, jakým způsobem pracuje. V pozadí nezůstala ani mlátička určená pro menší výměry – AVERO 160.

Ze strojů Väderstad bylo zastoupeno rovněž široké portfolio secích strojů i strojů pro zpracování půdy. Nejvíce zaujaly novinky mezi secími stroji – Spirit STR 300S a Rapid RDA 400S. Velký zájem byl také o model prezentující zařízení SeedEye, které pracuje s optickými senzory, umístěnými v semenovodných hadicích. Díky tomu je možné zadat požadovaný výsevek na jeden metr čtvereční, a to přímo z kabiny traktoru přes iPad.

V naší expozici měli návštěvníci také možnost prohlédnout si zblízka model představující technologie 4D-čištění a automatické kontroly toku materiálu. Obě tyto technologie jsou součástí sklízecích mlátiček CLAAS LEXION 700. Letošní rok společnost CLAAS dokázala, že její technologie jsou směrodatné. Za automatickou kontrolu toku materiálu ve sklízecích mlátičkách CLAAS LEXION 700 byla oceněna prestižní cenou GRAND PRIX TECHAGRO, kterou uděluje porota složená z mezinárodních předních odborníků v dané oblasti.
 

Stánek také zpestřil fotokoutek, kde měli všichni možnost zdarma se vyfotit s pozadím se stroji CLAAS nebo Väderstad a přinést si tak domů zajímavou vzpomínku na letošní ročník veletrhu v expozici AGRALL! K dispozici byl rovněž ovocný bar s atraktivní a přátelskou obsluhou, kde se mohli všichni návštěvníci zdarma občerstvit ovocnými nápoji.

Ve venkovní expozici firmy vynikal poutavý souboj dvou „všestranných hrdinů“ ARION 400 v "ringu". Dále byl k vidění traktor XERION s nástavbou pro aplikaci kejdy Kaweco, kombinovaný vůz Cargos 8400 a stroje Väderstad Opus a Tempo TPF 8.

Na závěr bychom velmi rádi poděkovali všem návštěvníkům z řad zákazníků, obchodních partnerů a fanoušků za návštěvu na našem stánku. Poděkování patří také všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci naší expozice a také těm, kteří se starali o bezchybný chod stánku během celého veletrhu. 

OFICIÁLNÍ VIDEO ZDE