class vaderstad

6. POLNÍ DEN AGRALL 2015

08. 07. 2015

 Ve čtvrtek, 25. 6. 2015 se na poli v Jiřicích již tradičně sešli všichni příznivci zemědělské techniky CLAAS a Väderstad.
Očekávaný Polní den, který připravila firma AGRALL ve spolupráci s firmou Rhea Holding, byl zahájen příjezdem několika historických traktorů, po němž odstartovala samotná AGRALL show. Všichni zúčastnění mohli zhlédnout taneček tří teleskopických nakladačů SCORPION, po nichž své umění předvedli motorkáři na svých cross motocyklech. Po tomto efektivním zahájení bylo opět představeno celé portfolio strojů CLAAS a Väderstad. Sklizeň zahájily sklízecí mlátičky, mezi kterými se také představilo TUCANO 570, které se pyšní oceněním „Stroj roku 2015“. Po nich následoval lis na válcovité balíky VARIANT 360 RC a také lis na hranolovité balíky QUADRANT 3400 RC Tandem. K vidění byly také žací stroje DISCO, shrnovač LINER a sklízecí řezačka JAGUAR 940. Poté následovalo zpracování půdy, při kterém se blýskly stroje Väderstad Carrier, Swift, Cultus, TopDown a nemalé pozornosti se rovněž těšil „Stroj roku 2015“ Väderstad Opus OS 600. Ze secích strojů firmy Väderstad nechybělo Tempo TPF 8 a Tempo TPF 12 pro setí cukrové řepy. Při práci se také představily secí stroje Spirit a Rapid a také půdní vály Rollex a Rexius.
Samozřejmě vedle aktivního předvádění byla na poli i v přilehlém zemědělském středisku k dispozici rozsáhlá statická výstava, kterou si mohli všichni návštěvníci prohlédnout pěkně zblízka. Díky bohatému doprovodnému programu, slunečnému počasí a širokému počtu prezentovaných strojů navštívilo tuto akci celkem 1.665 návštěvníků z řad odborné i široké veřejnosti.

VIDEO Z POLNÍHO DNE KE SHLÉDNUTÍ ZDE.

Tým AGRALL tímto děkuje zákazníkům, fanouškům, partnerům i všem, kteří se na přípravách polního dne podíleli, a za rok se budeme opět těšit na shledání!