class vaderstad

Ohlédnutí za veletrhem TECHAGRO

09. 04. 2014

 

SOUTĚŽ: VELETRH TECHAGRO SKONČIL A VY MÁTE URČITĚ SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH FOTOGRAFIÍ. POKUD MÁTE ZÁJEM, ZAŠLETE NÁM NA EMAIL marketing@agrall.cz ZAJÍMAVÉ FOTOGRAFIE Z EXPOZICE FIRMY AGRALL. TŘI NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE BUDOU OCENĚNY HODNOTNÝMI CENAMI A BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA WEBU www.agrall.cz. ORIGINALITĚ SE MEZE NEKLADOU! (uzávěrka zaslaných foto do 30.4.2014)

Minulý týden se uzavřely brány veletrhu TECHAGRO, který byl pro společnost AGRALL zemědělská technika úspěšný ve všech směrech. Návštěvníkům bylo představeno velké množství strojů CLAAS a Väderstad, mezi nimiž nechybělo ani 8 čerstvých novinek pro letošní rok. Není se tak čemu divit, že návštěvnost naší expozice trhala rekordy a těšila se velké oblibě.

Dalším úspěchem je také ocenění Grand Prix, které získala nová hydromechanická převodovka CLAAS EQ 200 CMATIC.

U vítězného exponátu GRAND PRIX hydromechanické převodovky CLAAS EQ 200 CMATIC
Josef Trávníček (předseda představensta firmy AGRALL) a Dr. Theo Freye (mluvčí vedení obchodního oddělení firmy CLAAS)


Letošní ročník se nesl ve znamení „fresh“ tedy svěžest. Vzdušná expozice se stoji nebyla jediným šťavnatým pojetím. Stánek byl pro naše návštěvníky navržen ve stejném konceptu -výrazné barvy a přírodní materiál poutal návštěvníky a vtáhl je do expozice.

Oceněné byly také exponáty CLAAS JAGUAR 800 a Väderstad Spirit 600 C stříbrnou medailí Zemědělského týdeníku.

 

Všem návštěvníkům a zákazníkům, kteří navštívili naši expozici, srdečně děkujeme a věříme, že se za dva roky opět setkáme.