class vaderstad

Väderstad nastavuje nový standard

01. 11. 2012

 

Väderstad opět posouvá hranice a nastavuje nový standard zavedením dvouleté záruční doby u všech produktů v rámici zabezpečování kvality.

"To odráží naše zaměření na kvalitu, která je nesmírně důležitá v každé fázi procesu, kdy Väderstad vyvíjí nové produkty a výbírá materiály a metody testování", vysvětluje Fredrik Lunden, ředitel marketingu Väderstad.

Při výběru materiálů a komponentů, Väderstad jde často cestou dražšího řešení, pokud přináší delší životnost stroje. Je lepší vlastnit stroj,který dlouhodobě bezproblémově pracuje a současně si zachovává vysokou zůstatkovou hodnotu.

"Vidíme dlouhodobou perspektivu ve všem, co děláme. Dlouho jsme tvrdě pracovali, abychom byli schopni nabídnout zákazníkům tuto nejvyšší možnou kvalitu. bezpečnost pro naše zákazníky," řekl Fredri Lunden.


Testování již při zrodu stroje

V průběhu vývojových prací strojů Väderstad, jsou různá technická řešení vystavována nejtěžším počítačově simulovaným zátěžovým testům a praktickým zkouškám v oboru. V průběhu let vybudoval Väderstad kvalitní průmyslový testovací systém s nejrůznějšími zkušebními možnostmi a komplexní znalostí o tom, jak naměřená data přenést do svých produktů. Testy probíhají rychle a velmi přesně.

 

"Vývoj nových zemědělských strojů a metod je devízou firmy Väderstad. Kvalitou našich vývojových metod jsme a zkušebních operací jsme natolik přesvědčeni, že nabízíme nově na naše stroje 2 letou záruční lhůtu.