class vaderstad

Předsezónní prodej sklízecích mlátiček a samojízdných řezaček pro sklizeň 2013

27. 09. 2012

pdf PDF ke stažení


V současnosti CLAAS nabízí nejnovější a nejrozsáhlejší výrobní program sklízecích mlátiček na trhu. Ve všech modelech CLAAS zúročil své více než 75 leté zkušenosti, které byly vždy úzce spjaty s praktickými zkušenostmi konečných uživatelů. Výrobní program sklízecích mlátiček začíná kompaktní třídou AVERO a končí nejvýkonnější mlátičkou na světě, kterou je LEXION 780.


I nabídka samojízdných řezaček JAGUAR dokáže uspokojit každého. CLAAS začal s výrobou samojízdných řezaček již v roce 1973 - takže jako u sklízecích mlátiček i zde můžeme říci: "téměř 30ti leté zkušenosti." Řezačky JAGUAR s výkonovým rozsahem od 345k do 884k jsou dnes zdaleka nejprodávanějšími sklízecími řezačkami na světě i u nás.


Větší výkon, více produktivity, maximální efektivnost a komfort: To vše s sebou nese výrobní program sklizňové techniky firmy CLAAS.


Nová generace motorů s emisní normou Tier 4i, která je součástí nejmodernější techniky CLAAS, Vám přináší lepší provozní vlastnosti a nižší spotřebou paliva. Navíc můžete ke svému novému stroji získat praktický dárek. K prvním pěti sklízecím mlátičkám CLAAS vybaveným novými motory T4i Vám přidáme hodnotný tablet Samsung GALAXY Tab 7.7.


CLAAS Vám nabízí sklizňovou techniku přesně podle Vašich požadavků.

Více informací o probíhajícím předsezónním prodeji obdržíte u Vašeho prodejce. Viz. kontak ZDE