class vaderstad

AXION 820 CIS - chytrá volba

08. 04. 2011


Potřebujete nahradit strojový park v oblasti traktorů s výkonem 200 k? Univerzální traktor pro zpracování půdy a setí, s možností nasazení do dopravy, s dobrým rozložením hmotnosti a možností změny pohotovostní hmotnosti směrem nahoru i dolů ?


Právě takovou rovnici potřebovala vyřešit společnost AGRO ALIOS, spol. s r.o. podnikající na samém okraji Znojma. A protože za rovnítko bylo potřeba doplnit rozumnou cenu, jejich volba padla na CLAAS AXION 820 CIS. Ten byl navíc doplněn o secí stroj s přípravou půdy VADERSTAD Rapid 400 S. Pro jarní přípravu půdy a setí byl AXION doplněn plnohodnotnými dvojmontážemi o rozměru 650/65 R42, aby při požadovanému snížení pracovních operací byl zároveň snížen měrný tlak na půdu.


Traktory výrobní řady AXION nabízejí již v základní verzi CIS bohatou základní výbavu, zahrnující motor DPS Power Tech Plus se vstřikováním Common Rail, čtyřventilovou technikou, turbodmychadlem VGT a navyšováním výkonu motoru CPM (Claas Power Management), převodovku HEXASHIFT vybavenou automatikou řazení, odpruženou nápravu PROACTIV, patentově chráněnou odpruženou kabinu HYDROSTABLE, hydraulické čerpadlo Load Sensing a dvoumístnou komfortní kabinu s klimatizací a palubním systémem CIS (Claas Information Systém) s integrovanou funkcí sledování spotřeby paliva.


Buďte chytří i Vy, zvolte kombinaci strojů CLAAS a VADERSTAD!