class vaderstad

Nový, nejvýkonnější model Carrier se smykem Crossboard

18. 11. 2010

Švédská firma Väderstad představila pro následující obchodní rok nový model diskového podmítače Carrier 925 s integrovaným smykem Crossboard.

Se zatížením 135 kg na jeden disk je Carrier 925 schopen drtit, krájet a urovnávat těžkou hrubou brázdu nebo efektivně řezat, míchat a zapravovat slámu ze strniště přímo do půdy. A to vše při vysoké pojezdové rychlosti. Carrier 925 je největším strojem svého druhu na trhu, který je vybaven smykovou lištou Crossboard. Nový Carrier 925 minimalizuje počet přejezdů a nabízí výborný stroj pro různé způsoby zpracování.


Prsty smyku ze speciální oceli

Carrier vybaven smykem Crossboard je vhodný do obou systémů zpracování půdy, jak po orbě, tak do minimalizačních technologií. Je to podmítač, který vždy udělá svoji práci bez ohledu na osevní postup, počasí nebo půdní podmínky. Smyk Crossboard je možno instalovat na modely Carrier od 3 do 9.25 m pracovního záběru. Smyk Crossboard urovnává díky svým prstům vyrobeným ze speciální oceli - agresivně drtí hrubou brázdu.

Elektrické nastavení pracovní hloubky

Carrier 925 je vybaven elektrickým nastavením pracovní hloubky, což znamená, že se nářadí vždy vrátí po otočení na souvrati do přednastavené polohy.

Ocelový pěch drobí a urovnává

Ocelový pěch, který je vyroben z tvrzené oceli má enormní sílu a schopnost utužovat. Díky tvaru kroužků pěch neprovádí pouze jednoduchou práci, ale i agresivně drtí a zatlačuje rostlinné zbytky do půdy.

Vše je nastavitelné z kabiny

Pracovní hloubka disků a úhel nastavení smyku Crossboard lze nastavit hydraulicky z kabiny traktoru. Během první podmítky může být smyk úplně zvednut.