class vaderstad

Předsezonní prodej CLAAS 2011

22. 10. 2010

CLAAS Vám nabízí nejnovější a nejrozsáhlejší výrobní program sklízecích mlátiček na trhu. V 19 různých modelech se odráží 75letá zkušenost firmy CLAAS v oblasti vývoje a výroby sklízecích mlátiček.

CLAAS nabízí sklizňovou techniku přesně dle Vašich požadavků. Od kompaktní třídy AVERO až po nejrychlejší mlátičku na světě, LEXION 750 TERRA TRAC, který s sebou nese vedle produktivity a komfortu třídy LEXION také rychlost 40 km/h na silnici.


Být rychlejší než ostatní se Vám vyplatí i v mnoha jiných ohledech. V předsezonním prodeji CLAAS se Vám rychlé rozhodnutí určitě vyplatí.

Kromě toho máte možnost se zúčastnit slosování a s troškou štěstí vyhrát systém dálkového sledování stroje TELEMATICS. Postačí, když zodpovíte několik jednoduchých otázek na internetové stránce:

Profitujte do 30.11.2010 z mimořádně dobrých podmínek pro ty, co se umí rychle rozhodnout:

  • atraktivní slevy
  • Individuální nabídky financování přizpůsobené Vaší finanční situaci

Obraťte se na Vašeho regionálního prodejce CLAAS.

Rychlost se vyplácí.

Sklízecí mlátičky, samojízdné řezačky, sběrací lisy a kompletní pícninářský program CLAAS ztělesňují maximální výkon a spolehlivost ve žních. To je Váš základ pro hospodárnost na poli a na loukách. Navíc Vám předsezonní prodej, který trvá do 30. listopadu 2010, ponechá v peněžence více peněz.

Rychlým rozhodnutím rychleji k profitu.