class vaderstad

Za stroji VÄDERSTAD do Švédska

10. 06. 2009

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos vypravili s našimi zákazníky na čtyřdenní poznávací zájezd za firmou VÄDERSTAD do Švédska.
V prvních dvou dnech jsme navštívili výrobce v jeho sídle, v městečku Väderstad, jehož jméno firma nese.

Po krátké uvítací prezentaci měli návštěvníci možnost si prohlédnout a vyzkoušet stroje na zpracování půdy a setí přímo na poli. V kamenolomu byly pak následně farmářům představeny testovací podmínky pro stroje VÄDERSTAD. Poté se jelo na prohlídku továrny.

Program pokračoval návštěvou druhého největšího jezera Švédska Vattern, která všechny příjemně osvěžila a dobře naladila na večerní zábavný program v Nybble.

Třetí den se naši hosté kromě projížďky švédskou krajinou dozvěděli i něco o situaci na trhu se zemědělskou technikou přímo u největšího prodejce zemědělské techniky CLAAS a VÄDERSTAD, firmy Landmänen Maskin.

Předposlední den a den návratu domů byl věnován návštěvě hlavního města Stockholm. Za doprovodu průvodce si turisté z České republiky prohlédli historické centrum města včetně královského paláce.

Snad se nám podařilo vytrhnout farmáře alespoň na chvíli z každodenního pracovního shonu a věříme, že se mohli na vlastní oči přesvědčit o tom, že firma VÄDERSTAD je jedničkou ve svém oboru.