Servis

Náhradní díly

Kalendář

Kontaktní síť

Partneři CLAAS a Väderstad ve Vaší blízkosti Vám nabízí v té nejkratší možné době řešení: pro sklizeň, pro Váš podnik. Aby vše běželo tak, jak má.

  • Důležitý kontakt
  • Prodejce
Central - AGRALL zemědělská technika a.s.

Centrála - AGRALL zemědělská technika a.s.

Official importer CLAAS and Väderstad in CZ & SK


Vedení firmy

Ing. Josef Trávníček                                

Předseda představenstva

Ing. Rudolf Kvapil                                   

Místopředseda představenstva

 

Ústředna

Radmila Martinků

Bantice 79, 671 61 Prosiměřice

Telefon +420 515 200 800
Fax prodej a servis +420 515 200 850
Fax sklad náhradních dílů +420 515 200 853

Prodejní podpora

Ing. Martin Hladůvka
hladuvka@agrall.cz


515 200 806
721 119 649


Obchodní ředitel
 


Ing. Richard Pavka
pavka@agrall.cz


515 200 828
602 369 815


Produktový manažer
CLAAS sklízecí mlátičky, řezačky


Ing. Václav Němec

vaclav.nemec@agrall.cz


515 200 830
607 013 094


Produktový manažer
CLAAS traktory


Ladislav Sattler

sattler@agrall.cz


515 200 805
606 712 770


Produktový manažer
CLAAS stroje na sklizeň píce a lisy, teleskopické nakladače


Ing. Martin Jambor

jambor@agrall.cz


602 354 412
 

Produktový manažer
Väderstad stroje na zpracování půdy a setí


Ing. Milan Matula

matula@agrall.cz


515 200 816
725 118 898

Marketingový manažer
Servisní podpora

Ing. Tomáš Kvapil
kvapil@agrall.cz

515 200 804
 

Technický ředitel
Vedoucí servisu

Ing. Michael Němec
nemec@agrall.cz

515 200 824
 

Záruky - technická podpora
 

Ing. Zdeněk Vybíral
vybiral@agrall.cz 

515 200 821
 

Technická podpora traktory
 

Rostislav Mrhal
mrhal@agrall.cz

604 784 348

technická podpora pro seřízení a obsluhu (mlátičky, řezačky)
školení obsluhy

Tomáš Kvapil  Jr.
podporaprodeje@agrall.cz

735 770 402
 

Technická podpora pro stroje Väderstad (zpracování a setí)
 
Sklad náhradních dílů

Ivo Tesař
i.tesar@agrall.cz


515 200 813
606 712 771

vedoucí skladu náhradních dílů


Milan Nádaský

nadasky@agrall.cz


515 200 815
607 518 893

 


Josef Zimek

zimek@agrall.cz


515 200 819
606 160 034

 


Jaroslav Kurtin

kurtin@agrall.cz


515 200 823
728 358 892

 


David Petrucha

petrucha@agrall.cz


720 034 102
 

 
Zemědělské služby

Ing. Zdeněk Jíra

+ 420 724 806 799

Mapa prodejců
Ústecký kraj AGRALL zemědělská technika a.s.

popis

Raná 145, 439 24 Raná, okres Louny

email

web

Plzeňský kraj KLAS - BOHEMIA a.s.

Třemošenská 630, 330 08 Zruč-Senec

Středočeský kraj AGRALL zemědělská technika a.s.

popis

Středisko Sedlčany, Hermovo pole

email

web

Středočeský kraj AGROSERVIS JaS s.r.o.

popis

Braunerova 21, 280 02 Kolín VI

email

Královogradecký kraj KLAS Nekoř a.s.

popis

Nekoř 180, 561 63 Nekoř

email

Jihočeský kraj U+M Servis s.r.o.

popis

Pražská 884, 379 01 Třeboň

email

Vysočina AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Vysočina

popis

Poděbaby 188, 580 01 Havlíčkův Brod

email

web

Vysočina AGRALL zemědělská technika a.s.

Výhradní dovozce strojů CLAAS a VÄDERSTAD

Bantice 79, 671 61 Prosiměřice
Fax: +420 515 200 850

Jihomoravský kraj AGRI-TECH s.r.o. – Centrum použité zemědělské techniky

popis

Topolová 1418, 684 12 Slavkov u Brna

email

Zlínský kraj AGRALL s.r.o. – Regionální ředitelství Morava

popis

Průmyslová zóna Vsetín Bobrky II

email

web

Moravskoslezský kraj 1. Slezská strojní, a.s.

popis

K Rybníčkům 341, 747 81 Otice

email

Kontaktujte nás

Vytvořeno v X Production s.r.o.